Konsol Kollu Raf Sistemleri

KONSOL KOLLU RAF SİSTEMLERİ

Profil, boru, mdf, plastik v.b. uzun ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Tek ve çift yönlü olarak tasarlanmaktadır. Tek yönlüler duvar kenarlarına, çift yönlü raf ise deponun orta kesimlerine uygulanmaktadır. Ölçü ve taşıma kapasitesi bakımından sınır problemi yoktur.

Konsol kollu raf sistemleri; boru, plastik gibi uzun boyuta sahip ürünlerin depolanması için özel olarak tasarlanan raf sistemleridir. Bu sistemin en büyük avantajı ise ilave elamanlar kullanarak istediğiniz uzunluğu elde edebilmenizdir. Farklı uzunluğa sahip ürünleri sistem üzerinde yan yana aralıksız şekilde kolayca depolayabilirsiniz. Sistemlerdeki ayaklar isteğe bağlı olarak tek taraflı ya da çift taraflı olarak kullanılabilir.

Uzun boyuta sahip boru gibi ürünlerin depolanması adına özel olarak tasarlanan bir raf sistemidir. Dayanıklı malzemeden üretildiği için yüksek ağırlıklar taşıyabilir. Depolamak istediğiniz ürünün yüksekliği ve ağırlığına uygun seçim yapılabilir. Hafif ya da ağır raflar sayesinde ürünlerinizi kolayca depolayabilirsiniz. Raflar üzerinde çift taraflı ürün yerleştirebilme şansınız vardır.

Konsol Kollu Raf Sistemleri Avantajları

Konsol kollu raf sistemi işletmeler için birçok kullanım avantajını içinde barındırmaktadır;

• Boyut olarak uzun ürünleri blok şeklinde depolamanıza olanak tanır.
• Çok geniş ölçülerde ve ağırlıkta ürün depolayabilirsiniz.
• Cıvatalı sisteme sahip olduğundan son derece pratik bir montaj vardır.
• Başka bir alana taşırken dakikalar için demonte edebilirsiniz.
• Farklı yüksekliklerde depolama alanı oluşturabilirsiniz.
• Depolama alanınızda en verimli şekilde ürün depolayabileceğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.
• Hafif çubuğu, boruları, profilleri ve kereste gibi ürünleri bir zarar görmeden depolayabilirsiniz.
• Ürünlerinizin ister tek taraflı ister çift taraflı yerleştirebilme şansınız vardır.

Konsol kollu raf sistemleri dayanıklı ve ergonomik bir depolama alanı sağlar. Farklı uzunlukta ürünleri dört yöne dönebilen istifleme araçlarıyla koridor genişliğinde muhafaza edebilirsiniz. Orta ve ağır yükleriniz için ideal bir depolama çözümüdür.

Konsol Kollu Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Konsol kollu raf sistemleri yapı marketlerde, boru üretim tesislerinde, kereste sektöründe ve çok daha geniş bir alanda kullanılabilir. Depoladığı ürünlerin boyutları uzun olan işletmeler bu işletmeleri depolayabilmek için konsol kollu raf sistemlerine ihtiyaç duyarlar.

Bu raf sistemleri farklı boylarda bulunan ürünlerin bir arada depolanmasına olanak tanır. Kullanım amacına göre çift yönlü ya da tek yönlü olarak kullanılabilir. Sistemlerde ayak profili, raflar ve ayaklara monte edilen konsol kolları bulunur. Yükün yüksekliği ve ağırlığına göre ayarlanabilir.